Ohlášky slavnost Nejsvětější Trojice, 4.6.2023

5. 6.       pondělí        památka sv. Bonifáce, biskupa a mučedníka
8. 6.       čtvrtek         slavnost TĚLA A KRVE PÁNĚ – BOŽÍHO TĚLA
11. 6.      neděle            Poutní slavnost sv. ANTONÍNA

• Mše svaté budou v tomto týdnu v obvyklém pořádku bohoslužeb.
  • Minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 5.470,- Kč.
  • Ve čtvrtek 8. 6. bude po ranní mši sv. setkání seniorů ve farní kavárně.
  • V pátek 9. 6., po skončení večerní mše, bude kostel otevřen k tiché modlitběa adoraci do 22 hod.
  • Příští neděli 11. 6. budeme slavit Farní pouť. Po mši svaté jste všichni zváni na faru a farní zahradu ke společnému setkání. Pro děti budou připraveny obvyklé atrakce a pro všechny pak pohoštění. K jídlu bude připraven guláš, ale i tak vás prosíme o příspěvek ke společné hostině – buď tradiční sekanou, nějakým sladkým zákuskem, nebo čímkoli dobrým podle vlastního uvážení. Můžete to přinést již přede mší sv. na faru. Těšíme se na společné slavení ochránce naší farnosti, sv. Antonína!
  • Již předem vás také zvu na biřmování, které u nás proběhne v úterý 13. června při večerní mši sv. v 18 hodin. Biřmovat bude Otec biskup a je to další příležitost k setkání s těmi, kdo byli v naší farnosti o velikonocích pokřtěni.
  • Muže zveme (hodně předem) na výrobu dřeva pro klášter Betlémských mnišek Marienheide v Německu. Bude to v termínu od 16. do 19. 11. 2023, a kromě pomoci sestrám to bude i příležitost pro prohloubení vztahů v naší farnosti. Zájemci i s případnými dotazy ať se obrátí na br. Jeronýma.