Ohlášky na pouť k sv. Antonínovi, 11.6.2023

16. 6.      pátek            slavnost NEJSVĚTĚJŠÍHO SRDCE JEŽÍŠOVA
17. 6.      sobota          památka Neposkvrněného Srdce Panny Marie
18. 6.     neděle            11. neděle v mezidobí

• Mše svaté budou v tomto týdnu v obvyklém pořádku bohoslužeb kromě úterý, kdy nebude ranní mše sv. a místo toho bude večerní mše v 18 hodin s udělováním svátosti biřmování.
  • Minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 4.580,- Kč.
  • úterý 13. června vás zveme na biřmování. Proběhne při večerní mši sv. v 18 hodin. Biřmovat bude Otec biskup a je to další příležitost k setkání s těmi, kdo byli v naší farnosti o velikonocích pokřtěni.
  • Ve čtvrtek 15. 6. bude po ranní mši sv. setkání seniorů ve farní kavárně. Večer pak bude další setkání Farní rady, poslední před prázdninami.
  • V pátek 16. 6. proběhne Kapitulní kongres, při kterém se bude rozhodovat o novém obsazení míst a úkolův rámci naší františkánské provincie, tak na nás prosím vzpomeňte modlitbou… Po skončení večerní mše, bude kostel otevřen k tiché modlitběa adoraci do 22 hod.
  • Příští neděli, 18. června, budeme při mši sv. v 9 hodin slavit první svaté přijímání dětí.
  • Muže zveme (hodně předem) na výrobu dřeva pro klášter Betlémských mnišek Marienheide v Německu. Bude to v termínu od 16. do 19. 11. 2023, a kromě pomoci sestrám to bude i příležitost pro prohloubení vztahů v naší farnosti. Zájemci i s případnými dotazy ať se obrátí na br. Jeronýma.
  • Děkuji všem, kdo se podílíte na chodu naší farnosti, teď zvláště všem, kdo jste pomohli s přípravou dnešní slavnosti (břízka, tráva, hudba, zpěv, guláš, pohoštění…)!