Ohlášky 11. neděle v mezidobí, 18.6.2023

21. 6.      středa          památka sv. Aloise Gonzagy, řeholníka
24. 6.      sobota          slavnost NAROZENÍ SVATÉHO JANA KŘTITELE
25. 6.     neděle            12. neděle v mezidobí

• Mše svaté budou v tomto týdnu v obvyklém pořádku bohoslužeb.
  • Minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 4.095,- Kč.
  • Ve středu 21. 6. jsme zváni ke společné modlitbě chval. Budou jako obvykle od 19 hodin v modlitebně Církve bratrské.
  • Ve čtvrtek 22. 6. bude po ranní mši sv. setkání seniorů na faře.
  • V pátek 23. 6. po skončení večerní mše, bude kostel otevřen k tiché modlitběa adoraci do 22 hod.
  • Příští neděli, 25. června, bude po skončení mše sv. (po 10 hodině) přípravné setkání k naší farní dovolené (23.-29.7. na Hoješíně). Pokud byste se ještě někdo chtěl přihlásit, máte ještě poslední příležitost. Večer jste pak zváni na táborák ke konci školního roku. Bude od 17 hod. na Farní zahradě, s sebou vezměte něco k opékání.
  • V uplynulém týdnu proběhlo další setkání Farní rady, informace jsou vzadu na nástěnce. Také se uskutečnil Kapitulní kongres naší provincie, který rozhodl o změnách v úkolech bratří. Naši komunitu (a tedy i farnost) opustí br. Bernard – půjde do Brna, kde bude mít na starost náš řádový dorost, a přijdou k nám bratři Nepomuk a František. Změny se uskuteční v průběhu léta.
  • Farníci z Prahy nás přizvali k aktivitě na pomoc Ukrajině – sběru nepotřebných léků a zdravotnických pomůcek. Za nás bude tuto sbírku koordinovat Simona Eliášová, léky a další věci ji můžete přinášet kdykoliv po domluvě (tel. 603 359 634).