Ohlášky 5. neděle v mezidobí,4.2.2024

4. 2. neděle 5. neděle v mezidobí
5. 2. pondělí památka sv. Agáty, panny a mučednice
6. 2. úterý památka sv. Petra Křtitele, Pavla Mikiho a druhů, mučedníků japonských
7. 2. středa památka sv. Kolety z Corbie, panny
10. 2. sobota památka sv. Scholastiky, panny
11. 2. neděle 6. neděle v mezidobí

• Mše svaté budou v tomto týdnu v obvyklých časech.
  • Minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 6.710,- Kč.
  • Každé pondělí večer se na faře schází k modlitbě a sdílení farní buňky. Rádi mezi sebe přivítají nové zájemce o setkávání. Pokud byste se chtěli přidat do skupinky, ozvěte se Petře Telekesové.
  • V úterý (po ranní mši sv.) a ve čtvrtek (od 19 hodin) probíhají na faře Modlitby matek. Zveme všechny maminky a babičky, které by se chtěly připojit k modlitbám za své děti a vnuky.
  • Ve čtvrtek 8. 2. bude po ranní mši sv. pravidelné setkání seniorů v kavárně U Kostelní myši.
  • V pátek 9. 2. bude, po skončení večerní mše obvyklá eucharistická adorace – do 22 hodin. Pokud byste se chtěl někdo zapojit do služby přítomnosti v kostele během adorace, oslovte Aleše Pecháčka.
  • V sobotu 17. 2. večer proběhne v našem kostele oblastní setkání Katolické charismatické konference. Začne mší svatou v 18 hodin a po ní bude následovat promluva bratra Jakuba Sadílka, modlitba chval a agapé. Další informace najdete na plakátcích. Srdečně vás zveme.
  • Už předem vás také zveme na duchovní obnovu v termínu 23. a 24.2. Bude věnována rozjímání nad františkánským křížem a povede ji br. Šimon OFM.