Ohlášky 6.neděle v mezidobí, 10.2.2024

11. 2.       neděle            6. neděle v mezidobí (den modliteb za nemocné)

14. 2.       středa             POPELEČNÍ STŘEDA

18. 2.       neděle            1. neděle postní

• Mše svaté budou v tomto týdnu v obvyklých časech, navíc bude ve středu večerní mše sv. v 18 hodin.
  • Minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 4.590,- Kč.
  • Z příspěvků na farní bruslení zbylo asi 1.400 korun, budou použity pro náklady spojené s výukou náboženství.
  • Ve středu 14. 2. je den přísného postu. Při obou mších (ráno v 8:30 a večer v 18:00) se bude udělovat znamení Popelce.
  • Jako pomůcku k prožití postní doby jsme i letos objednali brožurku s krátkými zamyšleními na každý den. Vzít si ji můžete vzadu na stolečku.
  • Ve čtvrtek 15. 2. bude po ranní mši sv. pravidelné setkání seniorů v kavárně U kostelní myši.
  • Křížovou cestu se budeme modlit vždy v pátek od půl 6 (před mší). Po skončení mše sv. bude následovat eucharistická adorace jako obvykle – do 22 hodin.
  • V sobotu 17. 2. večer proběhne v našem kostele oblastní setkání Katolické charismatické konference. Začne mší svatou v 18 hodin a po ní bude následovat promluva bratra Jakuba Sadílka, modlitba chval a agapé. Další informace najdete na plakátcích. Srdečně vás zveme.
  • Už předem vás také zveme na duchovní obnovu v termínu 23. a 24. 2. Bude věnována rozjímání nad františkánským křížem a povede ji br. Šimon OFM.