Ohlášky 5. neděle postní, 17.3.2024

17. 3. neděle 5. neděle postní – Smrtná

19. 3. úterý slavnost SV. JOSEFA – SNOUBENCE PANNY MARIE

24. 3. neděle Květná (pašijová) neděle

• Mše svaté budou v tomto týdnu v obvyklých časech.
  • Minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 4.440,- Kč.
  • Ve středu 20. 3. vás od 19 hod. zveme na obvyklou Modlitbu chval do modlitebny Církve bratrské v Puchmajerově ulici.
  • Ve čtvrtek 21. 3. bude po ranní mši sv. pravidelné setkání seniorů v kavárně U kostelní myši.
  • V pátek 22. 3. se od 17:30 pomodlíme Křížovou cestu. Po večerní mši následuje eucharistická adorace do 22 hod. jako obvykle.
  • V sobotu 23. 3. bude v kostele od 15 do 18 hodin příležitost k předvelikonoční zpovědi.
  • Příští neděli 24. 3. po mši (asi v 10 hod.) zveme hlavně kluky a tatínky na faru na pletení pomlázek. Přihlaste se prosím do 20. března; pokud budete mít vlastní proutky, hlásit se nemusíte.
  • Vzadu na stolečku si můžete vzít naše velikonoční přání. Jako obvykle je na něm také rozpis velikonočních bohoslužeb – tak ho můžete vzít také jako pozvání pro vaše přátele a známé.